Пластик з відходів у доходи

Сміття є однією з найбільш глобальних проблем, бо, від часу його появи на землі, людство намагається раціонально його використовувати та, на жаль, кількість сміття і шкідливих викидів від його накопичення невпинно зростає. На сьогоднішній день ця проблема стала своєрідним прокляттям, адже несе непоправну шкоду не лише людям, а й нашій планеті.

Час активного розвитку людини і сфер її діяльності підвищив потреби в сировині та матеріалах, в енергетичних і водних ресурсах. Та, як відомо, жодне виробництво не є безвідходним.

Одноразове використання матеріалів та ресурсів призвело до масового накопичення відходів і виробництва стійких забруднювачів природного середовища.

За підрахунками фахівців, людина «виробляє» до 250 кг побутових відходів на рік. 25% від загальної кількості становлять харчові відходи, 5 – 10% припадає на папір, картон і т. п., ще стільки ж припадає на метал, скло, гуму, текстиль та інше сміття. Приблизно 50% усіх відходів складають полімерні – пластикові пляшки, поліетиленові пакети і мішки та інше.

Компанія ПОЛ.РЕ.ПЛАСТ пропонує вирішення проблеми забруднення навколишнього середовища внаслідок переробки вторинних полімерів. Основна область діяльності компанії – це виготовлення і продаж вторинної полімерної сировини: поліетилен (ПВТ і ПНТ), поліпропілен (ПП), полівінілхлорид (ПВХ), поліамід (ПА), полікарбонат (ПК), полістирол (ПС) та ін. Мета компанії головним чином зорієнтована на зниження кількості відходів, що утворюються, і на розвиток методів їх максимального використання. Рушійною силою, що сприяла розвитку компанії, стала ціль зберегти екологію нашої планети для майбутніх поколінь, адже, на сьогоднішній день, результати і масштаби людської діяльності плачевні – все більше території використовується для сміттєзвалищ, що є дуже шкідливим для ґрунту, адже, навіть після очищення земельної ділянки від сміття, вона ще довго не буде придатна для використання чи вирощування сільськогосподарських культур, бо ризик проникнення токсичних речовин у ґрунтові води є дуже великим. Зрештою, тривалий процес гниття побутових відходів супроводжується виділенням газів, що стимулює парниковий ефект.

ПОЛ.РЕ.ПЛАСТ закуповує на постійній основі полімерні відходи в асортименті: ПЕ, ПП, ПС, ПВХ, ПА, починаючи з відходів зібраних після використання суспільством і закінчуючи технологічними відходами виробництв (каністри, полімерні ящики, плівки, труби, згустки, кабельні оболонки та інші полімери).

При меті максимального використання твердих побутових відходів (ТПВ) важливим елементом є їх сортування перед утилізацією, головною ціллю якого є виведення корисних компонентів і компонентів, небезпечних для спалювання чи компостування. Не зважаючи на те, що побутові відходи є одним з основних джерел вторинної сировини, практична реалізація селективного збору цінних компонентів являє собою складну проблему, пов’язану з організацією збору і переробки відходів.

Наша компанія здійснює переробку полімерних відходів з максимальною точністю та методичністю. Перед переробкою полімери повністю проходять обробку щоб уникнути отримання неякісного матеріалу з різними домішками – пилом, брудом та металами.

Пластикові відходи переробляються у вторинні гранули (регранулят), які надалі використовують для виготовлення інших пластикових виробів. Завдяки сучасним технологіям, в результаті переробки полімерних відходів, отримують вторинний пластик хорошої якості, придатний для виробництва широкого спектру продукції: технічних ємностей, будівельних матеріалів, різних побутових виробів. Спосіб та режим переробки визначається видом полімеру і типом одержуваного виробу.

Ми досягаємо високої якості вторинної продукції за рахунок сучасного обладнання і технологій з переробки, а також кваліфікованого персоналу та чітко поставленого плану дій.

ПОЛ.РЕ.ПЛАСТ пропонує допомогу в придбанні обладнання та комплектуючих матеріалів, для розвитку галузі вторинної переробки полімерних матеріалів, адже важливим є не накопичення відходів, а вчасна переробка. Розвиток галузі вторинної переробки полімерної сировини, у свою чергу, сприятиме розвитку економіки, зменшенню забруднення довкілля і допоможе знизити техногенне навантаження на навколишнє середовище та більш дбайливо споживати природні ресурси.

Ми прагнемо показати свіжий погляд на проблему забруднення навколишнього середовища, спираючись на досвід європейських країн, і завжди відкриті для співпраці не лише з постачальниками та покупцями, а й з однодумцями.

У складний для довкілля час, використання продукції вторинної переробки, значно знизить потреби людства користуватися природними ресурсами в таких колосальних масштабах, як це було досі. Важливим є донести до суспільства, що переробка вторинних полімерних відходів – досить перспективний метод одержання додаткових матеріальних ресурсів, зменшення витрат на виробництво та економія засобів на їх утилізацію.

Поборемося за планету разом!

Наші переваги

Ми розуміємо для чого ми це робимо

Ми знаємо як це робити правильно

Ми гарантуємо якість

Ми продовжуємо працювати над найефективнішими методами переробки